Dogma je to V tom,že na istotu hovoríš na čo bol navrhnutý hmotny svet.Sorry,ale inteligentní ľudia neveria všetkému na čo nemajú dôkaz.Sám si to povedal ;)

Okrem definície argumentu si pozri aj definíciu dogmy. Dogma neznamená, že niečo hovoríš s istotou, ale v tom, že to nemáš ničím logickým podložené a sú to len dočasné výmysly a špekulácie vytvorené ľuďmi, ktorí sa sami stavajú do pozície Boha, zákonodárcu…

Stále nechápem, v čom to je dogma…Máš to podložené tým, čo tvrdí Krišna vo Védach, máš o tom najväčšie a najstaršie metafyzické a filozofické dielo na svete, ktoré dáva absolútnu logiku..

S čím to porovnávaš ty? S jednou knihou od kresťanského špekulanta z 19. storočia? Ktorého objasnenie sexu je na jednu kapitolu, a argument je "dosiahnutie harmónie" ? To je dogma, kamarát. Tak nech mi to dosiahnutie popíše, aby tomu niekto aj chápal, ako to funguje, nie len argument typu – "Ja viem čo je s tým autom, – je pokazené"…A to je vysvetlenie?

Keď ťa zaujíma téma sexu, začni študovať Védy, máš to tam rozobrané do detailu na tisíce strán, nie tie tvoje abdrushinovské nezmysly na desať viet, z toho jediné vysvetlenie harmónia…

97447