fbpx
26. decembra 2018

Ako mám pomôcť kamarátovi s depresiou?

pozri odpoveď
11. decembra 2018

a toto nie je alibizmus? „Nebudem artificial tak si idem zahrat, ajtak tu mysel nemam ovladnutu“ a to nie je maya? A ked mas na vyber si pozriet porno (a/alebo) zahrat cs alebo ist chantovat resp nieco precitat a pojdes citat tak to je umele? Aj ked sa ti zrovna nemusi chciet

pozri odpoveď
11. decembra 2018

1) som si vsimol, ze hras PC hry a pocuvas svetsku hudbu, nevravim ze to je nejako extra zle ale snazis sa s tym nieco robit? Lebo podla mna by si mal byt prikladom pre ludi ktorych dovedies (aj pre ostatnych)

pozri odpoveď
8. decembra 2018

občas mám taký pocit ako keby krišna neexistoval, napríklad pri jape ako keby to bolo len do vetra a celkovo taky divný a neprijemný pocit, to je nejaký druh vipralamba rasy či sa krišna len takto baví?

pozri odpoveď
20. novembra 2018

Hk, 3.12. má být ekadashi…ten den vstanu a nemám jist vymezené potraviny a v určeném čase následujícího dne ho mám porušit jídlem s obilovinami?

pozri odpoveď
19. novembra 2018

ako užitočne stráviť večer ?

pozri odpoveď
27. septembra 2018

Ako si v tejto úžasnej republike zarobiť? okrem toho že skoro každý deň som v práci 10 a viac hodín ale vidieť to nie je? :-( začínam byť zúfalý a to sa sanžím chantovať maha mantru tak často ako sa len dá.

pozri odpoveď
28. augusta 2018

ako sa použiva lota? :D

pozri odpoveď
22. augusta 2018

Nie vsetko z CC som chapal … a zo SB su niektore spevy nezazivne …. cize sa to tazko citalo

pozri odpoveď
14. júna 2018

Chcel by si aj kázať nejak? Prednášky atď?

pozri odpoveď
11. júna 2018

Čo by si poradil ak niekto chce robiť niečo zmysluplné..ale zatiaľ mu nebolo vybavené čo by to malo byť . Je nejaký pasívny príjem takže do roboty sa súrne nemusí trepať. Len vždy premýšľam čo robiť..aby to vynasalo..malo to prepojenie s Krisnom..Ako keby som čakal na znamenie. Dá sa tomu pomôcť?

pozri odpoveď
9. novembra 2017

Čo ak tu nahromadenu energiu s celibátu využijem na dosahovanie úspechu? Lebo všimol som si že keď dlhodobo držím celibát, tak mám väčší drive aj zápal do všetkého čo robim…a…

pozri odpoveď
8. novembra 2017

HK, už asi cca 8 mesiacov dodržujem celibát ale mal soma si tak 4 krát mokrý sen. Jak to zastaviť? Neznašam to:/

pozri odpoveď
24. októbra 2017

Ako mám obetovať jedlo Krišnovi? Stačí ak si v hlave poviem, že mu to obetujem?

pozri odpoveď
6. októbra 2017

Ako môžem počas kartiku obetovať niečo krishnovi? Aku mantru pri tom spievať a čo obetovať? Nemam ghiovu lampičku ale rad by som tyčinky, mam z indie od oddanych alebo nejaku…

pozri odpoveď
23. septembra 2017

Je dobre si spravit nejaky plan a povedat o tom krisnovi ? Napr. Co sa tyka prace…alebo to cele nechat na nom a neriesit? A ist tak s flowom.

pozri odpoveď
21. septembra 2017

Odkedy sa venujem HK ..mam vykyvi sebavedomia…vies to nejak vysvetlit? Mal si to tiez? Co robit? Dik

pozri odpoveď
12. septembra 2017

chantujem, pocuvam prednasky atd. islo to vyborne…ale teraz postupne jak som zvysoval obratky ako keby mi zacalo drbat.. jednou nohou tam druhou tu..strasne vela myslienok v hlave atd. chapes ma?…

pozri odpoveď

Pin It on Pinterest