fbpx
TOP
25. januára 2014

Lenže sex nie je ani pitie ani jedenie jedu…skor je to vypúštanie "jedu" a je to normálna prirodzená vec.Celibát nie je prirodzený. Defínicia povodná nepovodná,stále je to v praxi o…

pozri odpoveď
7. marca 2022

Ak človek na tomto svete po sebe zanechá nevyriešené veci, nevyriešené problémy, aký to bude mať vplyv na jeho dušu, príp. napredovanie?

pozri odpoveď
7. marca 2022

Ahoj, aky mas nazor na situaciu Rusko ukraina, o co tam ide ako to dopadne a preco sa to deje?

pozri odpoveď
27. novembra 2021

Ako úprimne milovať Krišnu? Uvedomujem si, že ak aj recitujem Maha Mantru, tak je to skôr mechanické a žiaľ podvedome očakávam materiálny prospech. Ale to nechcem a chcem tešiť Krišnu úprimne. Som zrejme pokrytec a hanbím sa za to, ale neviem to žiaľ ovplyvniť.

pozri odpoveď
19. septembra 2021

Zrejme ten nový Matrix 4 čo má vyjsť čoskoro bude mať podľa traileru blízko k Matrix 1 ? Čo hovoríš na to? https://www.youtube.com/watch?v=Lkfx6QfgKxs

pozri odpoveď
24. mája 2021

Ako mohol Brahma priletet zo Satyaloky na velkej labuti až na Bhurloku a ako mozu byt na hviezdach polobohovia ked to je len kus krateru v roznom tvare dočítal som sa to v SB .

pozri odpoveď
20. mája 2021

Ako funguju vyššie planéty ked tam není slnečný svit ?

pozri odpoveď
4. mája 2021

Zdravím ked pojdem na Novu ekačakru stanem sa skutočne oddaný ?

pozri odpoveď
1. mája 2021

Haribol, ako zamestnať démonskú povahu alebo črty v službe Krišnovi?

pozri odpoveď
29. apríla 2021

Máš aj SB, alebo aj iné védy na kindle? Ideálne v CZ, SK jazyku?

pozri odpoveď
15. apríla 2021

Ako sa prejavuje potláčanie ega?

pozri odpoveď
8. apríla 2021

Nemám skoro žiadnych kamarátov a som z toho frustrovaný, čo mám robiť?

pozri odpoveď
6. apríla 2021

Ak proces reinkarnácie nemusí znamenať hneď, že po skončení jedného života hneď nasleduje další, kde duše “čakajú”, kým sa inkarnujú do nového tela?

pozri odpoveď
4. apríla 2021

Ako dlho už drzis celibat?

pozri odpoveď
21. februára 2021

Zdravím chcem sa spýtať 2 otázky aké mali telá v Satya-yuge ked žili 10 000 rokov materiálne ako my alebo nejaké iné ? A ako funguju vyššie planéty ked tam není slnko vo vesmíre je smrtelne pod nulou tak ako ?

pozri odpoveď
21. novembra 2020

Zdravím chodil som 3 mesiace na bhaktiloku na čierny grob ale neprijali ma do chrámu chcem sa spytat ako sa mam stat aspon trochu oddaným ako vykonat oddanu službu doma .

pozri odpoveď
15. novembra 2020

Kde to nájdem nejaké informacie o duchoch?

pozri odpoveď
25. septembra 2020

Je lepšie následovať striktne tak ako je v písmach a ako nás to Prabhupáda naučil, aj keď niekto takýto mood vydrží len dočasne. Než celý život byť taký polovičný oddaný. Prispôsobovať sa zápaďáckym trendom. Byť taký mayavadsky-krishna-west ezoterik, čo je dnes velice populárne.

pozri odpoveď

Pin It on Pinterest