fbpx
logo
6. apríla 2021

Ak proces reinkarnácie nemusí znamenať hneď, že po skončení jedného života hneď nasleduje další, kde duše “čakajú”, kým sa inkarnujú do nového tela?

pozri odpoveď
8. októbra 2019

Preco potom nemozu vstat z mrtvych ludia, ktori este chceli zit pripadne zomreli nasilnou smrtou a nemali tu nieco doriesene?

pozri odpoveď
8. októbra 2019

Ahoj, moze sa dusa vratit naspat do tela? Nie po resuscitacii par minut po smrti, ale po trochu dlhsom case? Je to nejako limitovane? Je to vobec mozne?

pozri odpoveď
19. septembra 2019

Je nejaký spôsob ako úmyselne zomrieť resp. opustiť svoje telo a prijať nové bez toho aby som si vytvoril negatívne karmické reakcie do budúceho života?

pozri odpoveď
14. augusta 2019

Nedavno sa vraj zabil na aute nejaky oddany co s nim bude?

pozri odpoveď
12. augusta 2019

Bude sranda ked pride nas okamzik smrti ci?

pozri odpoveď
24. júna 2019

"Smrť je len ilúzia." Čo si o tom myslíš ty?

pozri odpoveď
26. decembra 2018

Čo sa deje v okamihu smrti, že je také ťažke si vzpomenúť na Krishnu?

pozri odpoveď
18. novembra 2018

„Ked sa zabijes,rozflakas svoj mozog na kasu, ostanes ako duch, a div sa svetu, budes mat stále mysel,inteligenciu a falosne ego“ A budeš mať stále rovnake spomienky,nazory,vedomosti,ktoré si za celý svoj život nadobudol?

pozri odpoveď
2. novembra 2018

čo si myslíš o chodení na hroby pretože “ sa to tak robí “ ?

pozri odpoveď
26. augusta 2018

aký máš názor na to keď ti umrie niekto blízky a príde sa rozlúčiť?

pozri odpoveď
21. augusta 2018

môj dedo umiera už veľmi dlho, nevie chodiť, stáť, sotva sedi a už skoro ani neje (čo bola v poslednych rokoch chorôb jeho jediná radosť) nie je schopný ani sám používať wc či rozprávať.. vážne by ma zaujímalo čím si to taký starostlivý a srdečný človek zaslúžil a hlavne či sa dá ešte nejak pomôcť

pozri odpoveď
20. augusta 2018

ak niekoto umrie na infarkt je to brané ako násilná smrť (vražda, samovražda, nehoda) ? teda bude ešte nejaký čas v tele ducha alebo hneď bude putovať ďalej podľa karmy ?

pozri odpoveď
19. augusta 2018

ak mi zomrel niekto blízky ako mu môžem ako duši ešte pomôcť zmierniť utrpenie ? alebo teda zmierniť nahromadenú karmu a urýchliť duchovný pokrok v dalšom živote ? nejaké rituály alebo tak…. daná osoba bude spopolnená ale ja pritom nebudem , budem už len pri pohrebe keď bude v urne , díky

pozri odpoveď
11. júla 2018

Uvazujem o tom sa zabit, lebo som gej.

pozri odpoveď
8. júna 2018

Chcem zomrieť, mám 19

pozri odpoveď
28. mája 2018

Ak raz zomriem a náhodou by u mňa došlo k reinkarnácii, aká veľká je pravdepodobnosť, že by som sa narodil do rodiny ktorej súčasťou som aj v tomto živote?

pozri odpoveď
8. októbra 2017

akym sposobom by si pomohol niekomu kto by prave zomieral?

pozri odpoveď

Pin It on Pinterest