fbpx
logo
TOP
9. júla 2014

"Keď si pripútaný,a závislý na reakciách tej druhej osoby,tak si v ženskom princípe" Niesom na reakciach priputany.Ale zase nemožem isť ani hlavou proti múru…či?Čo by si robil ty?

pozri odpoveď
7. marca 2022

Ak človek na tomto svete po sebe zanechá nevyriešené veci, nevyriešené problémy, aký to bude mať vplyv na jeho dušu, príp. napredovanie?

pozri odpoveď
27. novembra 2021

Ako úprimne milovať Krišnu? Uvedomujem si, že ak aj recitujem Maha Mantru, tak je to skôr mechanické a žiaľ podvedome očakávam materiálny prospech. Ale to nechcem a chcem tešiť Krišnu úprimne. Som zrejme pokrytec a hanbím sa za to, ale neviem to žiaľ ovplyvniť.

pozri odpoveď
8. apríla 2021

Nemám skoro žiadnych kamarátov a som z toho frustrovaný, čo mám robiť?

pozri odpoveď
7. mája 2020

heh, dobrý charakter majú len úprimní oddaní. Ďakujem, že mi sharuješ svoje realizácie :O a myšlienky o ženách, stačí sa od nich držať ďalej, pokial ich nevidím, pohoda. Ale ta máya je ale ojebávačná, čo? :) keď si uvedomím, čo ma vlastne priťahuje, chce jse mi blejt.

pozri odpoveď
15. októbra 2019

ako sa rozísť s frajerom? Vzťah už nie je taký aký bol ale cez správy to nechcem riešiť, nechcem však tomu druhému až tak veľmi ublížiť ?

pozri odpoveď
15. októbra 2019

shoutout: Čo sa ti nepáči ak ženy / dievčatá robia a mali by s tým podľa teba uplne prestať? Simo_onaa

pozri odpoveď
15. augusta 2019

Čau.Pokud už je holčička rodiči zasnoubena ,má později možnost muže odmítnout?A třeba žít jako u nás jeptišky. Jana Vodičková

pozri odpoveď
15. augusta 2019

Čiže je ok ak 22 ročný spáva , resp.spaval za mlada s 11 ročnou… A ano, zapad to berie ako pedofíliu… A myslím si že nie len západ ale všade by to tak brali…len niekde je pedofilia zakazana a inde nie je.

pozri odpoveď
28. júla 2019

Keď sa mi páči jedna baba, a boli sme spolu 2x vonku, kedy jej mám podľa vás povedať že sa mi páči?

pozri odpoveď
27. júla 2019

Preco maju zeny zevraj silnejsiu mysel aj chtic? V com lisi zenska od muzskej?

pozri odpoveď
23. júla 2019

ona sa hra len na vzornu oddanu ktora je cudna a pritom jej len ide o to aby zase niekoho ulovila?

pozri odpoveď
23. júla 2019

vsak ty sam si pretahoval bhaktinky co si priovadzal ku nim

pozri odpoveď
17. júla 2019

Ako to, že odlúčenie = extáza?

pozri odpoveď
9. júla 2019

zaleži od toho, akú ženu máš :D to už ale radšej byť s manželkou bez detí podľa mňa

pozri odpoveď
9. júla 2019

Ved v grihasta asrame máš povolený sex len na plodenie deti a finito. Tak prečo sa vačšina ožení? A nie je to viac na nervy ako hospodar?

pozri odpoveď
4. júla 2019

V niektorej knihe som čítal, že všetci sme s Krišnom v jedinečnom vzťahu, niekto ako milenec, niekto ako brat a pod. Ako vieme, po dlhom mantrovaní, v akom vzťahu s ním sme? Čo ak si len vsugerujeme, že sme s ním v nejakom konkrétnom vzťahu, hoci v skutočnosti je ten vzťah iný?

pozri odpoveď
4. júla 2019

Je rozdiel ak niekoho objímam v tom vedomí, že ho mám hmotne rád a medzi tým, keď si uvedomím, že je duša, čiže môj duchovný kamarát a sme vo svojej esencii obaja oddaní?

pozri odpoveď

Pin It on Pinterest