fbpx
Zaujímavé

10 dôvodov prečo sa zamilovať do spirituálneho dievčaťa

Po prečítaní tohto článku sa aj ty budeš chcieť zamilovať do spirituálneho dievčaťa

 

1. Verí, že všetko má svoj zmysel a je riadené vyššou silou. Je presvedčená, že si prišiel do jej života z určitého dôvodu, dáš jej niečo cenné, či už to budú hodnotné spomienky, životná lekcia alebo permanentná časť tvojho srdca. Čo sa má stať sa stane, tomu ona dobre rozumie. Ľudia, ktorí chápu skutočnú dharmu, neveria v náhody.

 

2. Je autentická. Je otvorená a priamočiara, keďže nevidí zmysel v predstieraní niečoho, čím nie je. Je si vedomá svojich chýb a môžeš si byť istý, že sa na nič nehrá. Je sama sebou a stretnúť ju je ako vojsť do oblaku sviežeho vzduchu. Mnoho ostatných dievčat sú plné pretvárky a dávajú pred seba falošnú stenu. Ona nie. Zároveň rozumie svojmu postaveniu ako ženy a je ochotná riadiť sa ženským princípom.

 

3. Miluje život a všetkých ľudí. Miluje svoju rodinu, priateľov, zvieratá a rastliny. Všetky živé bytosti vidí ako jedno a nediskriminuje. Pre každého má vo svojom srdci miesto. Dokáže oceniť krásu všedných vecí a okamihov, ktoré iní prehliadajú. To, čo dáva svojmu okoliu a prírode, sa jej v rovnakej miere spravodlivo vracia.

 

4. Večne sa učí a duchovne rastie. Vie, že nie je perfektná a práve preto sa neustále snaží na sebe pracovať a zlepšovať sa. Na stolíku pri posteli alebo v taške má vždy knihy, ktoré sa zaoberajú yogou, karmou, minulými životmi a reinkarnáciou, kameňmi, astrológiou a pod.

 

5. Láka ju nepoznané. Väčšina ľudí sa bojí vecí, ktoré nepoznajú a nemôžu vidieť ani uchopiť, ale ona je iná. Chápe, že v tomto svete je viac ako len to, čo môžeme vidieť očami. Že sú tu tajomstvá, ktoré čakajú na to, aby boli odhalené. Nedesia ju, práve naopak, motivujú ju, aby ich odhalila. Stále číta, píše a kladie si otázky o živote a jeho zmysle. Hľadá úplné vnútro svojej mysle a duše a neprestane s tým len preto, že to môže vyzerať čudne. Potrebuje tieto veci poznať, chápať, ako sme všetci prepojení a keď budeš s ňou, ukáže ti svet zrazu úplne inými očami.

 

6. Má neoblomnú vieru. Aj zlú situáciu využije na niečo dobré, s vierou, že sa to zlepší. Verí, že vesmír je na jej strane. Síce častokrát nemá potuchy čo v živote bude nasledovať, ale ani ju to príliš netrápi. Prijíma to ako niečo, čo pozná celý život a teší sa na ďalšie dobrodružstvá a lekcie. Chápe, že dočasné pocity šťastia a nešťastia sú len výsledkom zmyslov a prelietavej mysle a príliš sa nimi neznepokojuje. Radšej cvičí jógu, počúva mantry alebo ide do prírody. Všetko, čo sa deje, má svoj dôvod a je dnes práve tam, kde potrebuje byť, aby sa naučila niečo nové.

 

7. Nie je materialisticky založená. Radšej uprednostní zážitok a krásnu spomienku ako nejaký dočasný darček. Ostatné dievčatá sa boja vyjsť z domu bez make-upu, ale ona nie. Ony nesnívajú o tom, ako tancujú v rannej rose pri východe Slnka alebo sa hádžu do oceánu. Ona áno. Nevlastní príliš veľa vecí ani ich nenosí so sebou. Nemá rada mať zapratanú izbu vecami. Nevidí zmysel zhromažďovať materiálne „odpadky“, keď sa snaží oslobodiť svoju dušu.

 

8. Má súcit s každou živou bytosťou. Nedokáže prejsť okolo útulku pre zvieratá bez toho, aby sa nazastavila a nerozmýšľala, ako by im mohla pomôcť. Je striktná vegetariánka/vegánka. Rozprávanie sa so zvieratami a objímanie ľudí, to je jej obľúbené hobby. Chápe, že sme si všetci rovní a snažíme sa dostať zo seba to najlepšie, aj keď sa nám to nie vždy podarí. Nikdy úmyselne nezabije ani pavúka, lebo rozumie karme a reinkarnácii. Nikdy nevieš, či sa práve v tele pavúka neobjavíš v budúcom živote práve ty.

 

9. Uprednostňuje pobyt v prírode pred mestom. Radšej bude sama v lese ako v meste obklopená falošnými materialistickými ľuďmi. Jej život nie sú len vonné tyčinky a kombucha, ale neustále hľadanie pokoja a dobrých vibrácií. Tie najľahšie nájde v lese, lebo vie, že je v kvalite dobra. Len tam si dokáže skutočne odpočinúť, očistiť sa od negatívnych vibrácií a načerpať nové sily.

 

10. Vyhľadáva pokoj a kľud. Drámam sa snaží vyhýbať. Vo všetkom vidí to dobré a verí, že vo vnútri nikto nie je zlý. Vždy sa na ňu môžete spoľahnúť. Je známa svojou úprimnosťou a očakáva ju aj od druhých. Chce, aby jej vlastná myseľ bola vyrovnaná, aj keď sa často trápi pre druhých a ich problémy. Nikdy sa nestane, že by nepodala pomocnú ruku. Všetky tieto body z nej robia „najreálnejšie“ dievča, ktoré pravdepodobne máte šancu stretnúť.

 

Sledujte ďalšie zaujímavosti na našom Instagrame:

Zdieľajte článok s vašimi priateľmi

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mohlo by vás zaujímať

10.máj 2019 Čo určite nie je "duchovno" (Teória všetkého, 3. časť)

Som duchovný? Čo si dnes ľudia predstavujú pod pojmom „som duchovný?“ Je to len akási nálepka, vďaka...

ČÍTAŤ VIAC
20.jún 2012 Ideálny vzťah - mužský a ženský princíp

Princípy fungovania univerzálneho zákona vo vzťahoch medzi mužom a ženou... Veda, ktorou sa bude zaoberať tento...

ČÍTAŤ VIAC
9.jún 2016 Sex - príčina nekonečného utrpenia

Najväčším klamom v ľudskej spoločnosti je tvrdenie, že sex je zdrojom šťastia a že zlepšením svojho...

ČÍTAŤ VIAC

Pin It on Pinterest

Zdieľaj článok priateľom